Banky a pošty

Montujeme speciální a atypické dveře, které jsou vhodné pro banky nebo pošty. Dveře splňují požadavek vyšší bezpečnostní třídy.

Banky a pošty
Navštivte náš showroom
Pokud byste chtěli vidět dveře na vlastní oči, osahat si jejich povrch a probrat s námi detaily, navštivte náš showroom. Stačí nám akorát zavolat a domluvit se, moc rádi vás uvidíme.
Odbornost

Jsme odborníci, kteří své služby stále zlepšují. V oboru pracujeme již více než 24 let.

Rychlost

Jsme rychlí a práce nám jde od ruky. Jelikož na trhu působíme už mnoho let, jen tak něco nás nerozhází. Montáž bezpečnostních dveří nám trvá pouze 4–5 hodin.

Čistota

Potrpíme si na preciznost práce, proto se nemusíte bát, že by po nás zůstala spoušť a vy byste dlouho uklízeli. Po montáži uklidíme ten největší nepořádek.

Servis

V rámci našich služeb poskytujeme záruční i pozáruční servis. S konkrétními dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Zkušenosti našich zákazníků

Dnes, 19. 2. 2018, nám byly firmou DROZDA instalovány bezpečností dveře do bytu v panelovém domě. Pracovníci byli na místě ještě s předstihem, pracovali rychle, zručně. Byli příjemní, dotazy ohledně dveří ochotně zodpověděli. Při předání ještě vše vysvětlili (možnost drobné úpravy, ošetření, opravy v případě poškození…). Dveře jsou krásné, funkční. Věříme, že s nimi budeme spokojeni stejně tak jako s firmou. Tak pracují profíci, kteří rozumějí své práci. Moc děkujeme!
Jarmila Pavlištíková
Pan Drozda nám včera namontoval nové bezpečnostní dvoukřídlé dveře. Pan Drozda jako jediný dokáže vyrobit atypické dveře v požadované bezpečnostní třídě. Kompletní práce od zazvonění až po zaklapnutí funkčních dveří trvala necelých 6 hodin a výsledek práce takový, že by nikdo nepoznal, že se tam něco dělalo. Vše uklizené, seřízené a v pořádku. Děkuji za spolupráci a hodně úspěchu do dalšího podnikání.
Radim Voříšek