Developeři a družstva

Naše dveře instalujeme rovněž do panelových domů, družstevních bytů a dalších bytových komplexů. Máme s realizací celých vchodů bohaté zkušenosti. Denně namontujeme až 4 dveře, montáž probíhá po patrech většinou od 7.00–15.00 hodin. Když dveře vyměníte společně, budou všechny vaše domácnosti v bezpečí.

3 vlastnosti, na kterých si zakládáme:

Bezpečnost

Večer už se doma nebudete bát. Všechny naše dveře jsou certifikované a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.

Tepelná a zvuková izolace

Teplo domova nikam neunikne. Namontované dveře poskytují výbornou tepelnou i zvukovou izolaci.

Estetika

Chceme, abyste byli s výsledkem naší práce spokojení a lahodila vašemu oku. Proto si z velké nabídky dekorů vyberte ten nejlepší, aby souzněl s celkovým designem vašeho domu či bytu.

Developeři a družstva

Jak bude probíhat montáž?

 • 1
  Ve smluvený den přijedou montážní pracovníci. Nemusíte si nic speciálního chystat, vše potřebné dovezou s sebou.
 • 2
  Naše pracovníky očekávejte kolem osmé hodiny ranní. Než se pustí do práce, zkontrolují s vámi vybrané barvy dveří a prověří rozměry.
 • 3
  Pracovníci se postarají o to, aby při montáži neponičili podlahy ani jiný nábytek. Podlahu zakryjí speciální krycí podložkou.
 • 4
  Než se budete těšit z nových dveří, musí pracovníci odstranit ty staré včetně zárubně. Jedině s novou zárubní si můžete být jistí 100% bezpečností a perfektními protihlukovými a tepelněizolačními vlastnostmi. Pokud to budou vaše nové bezpečnostní dveře vyžadovat, zvětšíme dveřní otvor.
 • 5
  Aby vše dokonale těsnilo, upravíme podle potřeby výšku dveří či zárubně. Na dveře přimontujeme kování, kukátko, zámky a další doplňky.
 • 6
  Poté ukotvíme nové zárubně do upraveného dveřního otvoru. Kotvení se provádí na rámové hmoždinky, díky kterým je možné dokončit montáž během jediného dne a které současně zvyšují pevnost zárubně. Na tu se nasadí nové dveře a vyzkouší se, jestli fungují tak, jak mají.
 • 7
  Když pracovníci zjistí, že funguje vše perfektně. Vysadí dveře z pantů a zárubně vyplní betonem. Používáme k tomu rychletvrdnoucí beton, takže po 2 hodinách je možné zeď omítnout.
 • 8
  V tento moment se dveře finálně nasadí do zárubně a ještě jednou se vyzkouší, jestli vše šlape. Pracovníci především testují, jestli dveře dobře těsní a lze je bez problémů zamknout.
 • 9
  Pracovníci po sobě nahrubo uklidí (zůstane po nás jemný prach).
 • 10
  Na závěr obdržíte předávací protokol, fakturu a vaše domácnost je v bezpečí.
 • Celý proces trvá pouze 4–5 hodin.
Navštivte náš showroom
Pokud byste chtěli vidět dveře na vlastní oči, osahat si jejich povrch a probrat s námi detaily, navštivte náš showroom. Stačí nám akorát zavolat a domluvit se, moc rádi vás uvidíme.
Odbornost

Jsme odborníci, kteří své služby stále zlepšují. V oboru pracujeme již více než 24 let.

Rychlost

Jsme rychlí a práce nám jde od ruky. Jelikož na trhu působíme už mnoho let, jen tak něco nás nerozhází. Montáž bezpečnostních dveří nám trvá pouze 4–5 hodin.

Čistota

Potrpíme si na preciznost práce, proto se nemusíte bát, že by po nás zůstala spoušť a vy byste dlouho uklízeli. Po montáži uklidíme ten největší nepořádek.

Servis

V rámci našich služeb poskytujeme záruční i pozáruční servis. S konkrétními dotazy se na nás neváhejte obrátit.

Zkušenosti našich zákazníků

Potřeboval jsem vyměnit zárubně u bezpečnostních dveří vyrobených na míru a instalovaných do původních nevhodných zárubní. Původní firma výměnu odmítla. Pan Drozda přijel, vyměřil, nechal vyrobit, jeho lidé nainstalovali. Celá zakázka by se dala shrnout do několika slov: bezproblémová domluva, férové jednání, kvalitně a čistě provedená práce v domluvených termínech. Doporučuji!
Lukáš Knettig, IT specialista
Výměna dveří za bezpečnostní proběhla velmi hladce a rychle. Objednávka pouze telefonická a foto stávajících dveří, žádná záloha, žádná písemná objednávka. Hned byl určen den montáže. Přesně jak bylo domluveno, přijeli, namontovali včetně zárubní, cca za 3 hodiny hotovo. Podpis faktury, placeno převodem. Toto jsou služby, které všichni jistě ocení. Proto doporučuji. Opravdu nadstandard. Děkuji!
Halina Klasovitá